8T624B24PA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8T624B24PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE
Duomenų lapai: 8T624B24PA-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 882 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 882 pcs
  • Pranešimas
8T624B24PA-LC specifikacijos
Dalies numeris 8T624B24PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 882 pcs Duomenų lapas 8T624B24PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 24-24
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series II, 8T Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-26183 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 24
Apima - Būsto spalva Olive
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Olive Cadmium
Sujungimo veržlės skersmuo 1.765" (44.83mm) Susisiekimo tipas Crimp