8LT721F16SB-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT721F16SB-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT
Duomenų lapai: 8LT721F16SB-LC.pdf
  • Pranešimas
8LT721F16SB-LC specifikacijos
Dalies numeris 8LT721F16SB-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2005 pcs Duomenų lapas 8LT721F16SB-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 21-16
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-22558 Orientacija B
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 16
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -
Sujungimo veržlės skersmuo - Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 16 Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Receptacle Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
8LT721F16SA-LC
8LT721F16SA-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT
Sandelyje: 1385 pcs
parsisiųsti: 8LT721F16SA-LC.pdf
RFQ
8LT721F16PB-LC
8LT721F16PB-LC
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT