8LT721F16PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8LT721F16PN
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 16C 16#16 PIN J/N
Duomenų lapai: 8LT721F16PN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8LT721F16PN specifikacijos
Dalies numeris 8LT721F16PN Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1814 pcs Duomenų lapas 8LT721F16PN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 21-16 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-22553
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 16 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 13A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Male Pins
Spalva Silver Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
8LT721F16SB-LC
8LT721F16SB-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT
Sandelyje: 2005 pcs
parsisiųsti: 8LT721F16SB-LC.pdf
RFQ
8LT721F16PN-LC
8LT721F16PN-LC
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT