8D125ZC61SN-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D125ZC61SN-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 61POS INLINE
Duomenų lapai: 8D125ZC61SN-LC.pdf
  • Pranešimas
8D125ZC61SN-LC specifikacijos
Dalies numeris 8D125ZC61SN-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 61POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1465 pcs Duomenų lapas 8D125ZC61SN-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 25-61
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Zinc Cobalt
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-6899 Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 61
Apima - Būsto spalva Green
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -