8D125ZC61SB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D125ZC61SB
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8D 61C 61#20 SKT RECP
Duomenų lapai: 8D125ZC61SB.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 830 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 830 pcs
  • Pranešimas
8D125ZC61SB specifikacijos
Dalies numeris 8D125ZC61SB Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 830 pcs Duomenų lapas 8D125ZC61SB.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 25-61 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Green Zinc Cobalt Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-6896
Orientacija B Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 61 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A