8D121ZC11SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D121ZC11SB
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8D 11C 11#12 SKT RECP
Duomenų lapai: 8D121ZC11SB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
8D121ZC11SB specifikacijos
Dalies numeris 8D121ZC11SB Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1084 pcs Duomenų lapas 8D121ZC11SB.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 21-11 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Green Zinc Cobalt Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-5797
Orientacija B Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 11 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 23A