8D121ZC11PN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 8D121ZC11PN
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8D 11C 11#12 PIN RECP
Duomenų lapai: 8D121ZC11PN.pdf
  • Pranešimas
8D121ZC11PN specifikacijos
Dalies numeris 8D121ZC11PN Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1220 pcs Duomenų lapas 8D121ZC11PN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 21-11 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Green Zinc Cobalt Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-5793
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 11 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 23A