SIT5022AI-2CE-33N-250.000000X
SiTimeSiTime
SIT5022AI-2CE-33N-250.000000X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT5022AI-2CE-33N-250.000000X
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC TCXO 250.0000MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: SIT5022AI-2CE-33N-250.000000X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
SIT5022AI-2CE-33N-250.000000X specifikacijos
Dalies numeris SIT5022AI-2CE-33N-250.000000X Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC TCXO 250.0000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6643 pcs Duomenų lapas SIT5022AI-2CE-33N-250.000000X.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite TCXO
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT5022
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Kiti vardai 1473-30190-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Dažnio stabilumas ±5ppm
Dažnumas 250MHz Išsamus aprašymas 250MHz TCXO LVDS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 35mA