SIT5022AI-2CE-25N-250.000000T
SiTimeSiTime
SIT5022AI-2CE-25N-250.000000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT5022AI-2CE-25N-250.000000T
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC TCXO 250.0000MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: SIT5022AI-2CE-25N-250.000000T.pdf
  • Pranešimas
SIT5022AI-2CE-25N-250.000000T specifikacijos
Dalies numeris SIT5022AI-2CE-25N-250.000000T Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC TCXO 250.0000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8804 pcs Duomenų lapas SIT5022AI-2CE-25N-250.000000T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite TCXO
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija SiT5022
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Kiti vardai SIT5022AI-2CE-25N-250.00000T
SIT5022AI-2CE-25N-250.00000T-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas ±5ppm Dažnumas 250MHz
Išsamus aprašymas 250MHz TCXO LVDS Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA