SIT5021AI-2DE-33VM100.000000Y
SiTimeSiTime
SIT5021AI-2DE-33VM100.000000Y Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT5021AI-2DE-33VM100.000000Y
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC VCTCXO 100.0000MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: SIT5021AI-2DE-33VM100.000000Y.pdf
  • Pranešimas
SIT5021AI-2DE-33VM100.000000Y specifikacijos
Dalies numeris SIT5021AI-2DE-33VM100.000000Y Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC VCTCXO 100.0000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10216 pcs Duomenų lapas SIT5021AI-2DE-33VM100.000000Y.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCTCXO
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT5021
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija - Dažnio stabilumas ±5ppm
Dažnumas 100MHz Išsamus aprašymas 100MHz VCTCXO LVDS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -