SIT5021AI-2DE-33VM100.000000X
SiTimeSiTime
SIT5021AI-2DE-33VM100.000000X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT5021AI-2DE-33VM100.000000X
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC VCTCXO 100.0000MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: SIT5021AI-2DE-33VM100.000000X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
  • Pranešimas
SIT5021AI-2DE-33VM100.000000X specifikacijos
Dalies numeris SIT5021AI-2DE-33VM100.000000X Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC VCTCXO 100.0000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12130 pcs Duomenų lapas SIT5021AI-2DE-33VM100.000000X.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCTCXO
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT5021
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Kiti vardai 1473-30182-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas ±5ppm Dažnumas 100MHz
Išsamus aprašymas 100MHz VCTCXO LVDS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 55mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 35mA Bazinis rezonatorius MEMS