SIT1618BA-72-33S-25.000000
SiTimeSiTime
SIT1618BA-72-33S-25.000000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT1618BA-72-33S-25.000000
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: SIT1618BA-72-33S-25.000000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
102 pcs
  • Pranešimas
SIT1618BA-72-33S-25.000000 specifikacijos
Dalies numeris SIT1618BA-72-33S-25.000000 Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 49725 pcs Duomenų lapas SIT1618BA-72-33S-25.000000.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija SiT1618
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai Q9351825A Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 25MHz Išsamus aprašymas 25MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.7mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 8.5µA
Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SIT1618BA-72-33E-8.000000E
SIT1618BA-72-33E-8.000000E
Gamintojai: SiTime
apibūdinimas: OSC MEMS 8.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Sandelyje: 88870 pcs
parsisiųsti: SIT1618BA-72-33E-8.000000E.pdf
RFQ
SIT1618BA-72-33S-25.000000G
SIT1618BA-72-33S-25.000000G
Gamintojai: SiTime
apibūdinimas: OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Sandelyje: 52391 pcs
parsisiųsti: SIT1618BA-72-33S-25.000000G.pdf
RFQ
SIT1618BA-72-33E-8.000000D
SIT1618BA-72-33E-8.000000D
parsisiųsti: SIT1618BA-72-33E-8.000000D.pdf
apibūdinimas: OSC MEMS 24.0000MHZ LVCMOS LVTTL
parsisiųsti: SIT1618BA-72-33E-24.000000D.pdf
SIT1618BA-72-33S-25.000000E
SIT1618BA-72-33S-25.000000E
parsisiųsti: SIT1618BA-72-33S-25.000000E.pdf
apibūdinimas: OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS LVTTL
apibūdinimas: OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS LVTTL
parsisiųsti: SIT1618BA-72-33E-40.000000E.pdf
SIT1618BA-72-33S-25.000000D
SIT1618BA-72-33S-25.000000D