SIT1618BA-72-33E-8.000000D
SiTimeSiTime
SIT1618BA-72-33E-8.000000D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT1618BA-72-33E-8.000000D
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 8.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Duomenų lapai: SIT1618BA-72-33E-8.000000D.pdf
  • Pranešimas
SIT1618BA-72-33E-8.000000D specifikacijos
Dalies numeris SIT1618BA-72-33E-8.000000D Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 8.0000MHZ LVCMOS LVTTL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72945 pcs Duomenų lapas SIT1618BA-72-33E-8.000000D.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija SiT1618
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS, LVTTL
Kiti vardai SIT1618BA-72-33E-8.00000D
SIT1618BA-72-33E-8.00000D-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 8MHz
Išsamus aprašymas 8MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 4.7mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 4.5mA Bazinis rezonatorius MEMS