SIT1602AC-22-18S-72.000000G
SiTimeSiTime
SIT1602AC-22-18S-72.000000G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT1602AC-22-18S-72.000000G
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC MEMS 72.0000MHZ H/LV-CMOS
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
SIT1602AC-22-18S-72.000000G specifikacijos
Dalies numeris SIT1602AC-22-18S-72.000000G Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC MEMS 72.0000MHZ H/LV-CMOS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT1602
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis HCMOS, LVCMOS
Kiti vardai 1473-1046-2 Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 72MHz Išsamus aprašymas 72MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 3.9mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 1.3µA