SIT1602AC-22-18S-72.000000E
SiTimeSiTime
SIT1602AC-22-18S-72.000000E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SIT1602AC-22-18S-72.000000E
Gamintojas / Gamintojas: SiTime
Prekės aprašymas OSC XO 1.8V 72MHZ
  • Pranešimas
SIT1602AC-22-18S-72.000000E specifikacijos
Dalies numeris SIT1602AC-22-18S-72.000000E Gamintojas SiTime
apibūdinimas OSC XO 1.8V 72MHZ "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT1602
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 72MHz
Išsamus aprašymas 72MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 3.9mA