RP20-2415DF
Seoul Semiconductor Inc.Seoul Semiconductor Inc.
RP20-2415DF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP20-2415DF
Gamintojas / Gamintojas: Seoul Semiconductor
Prekės aprašymas REGULATED DC/DC CONVERTER 20W 18
Duomenų lapai: RP20-2415DF.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 80 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 80 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
9 pcs
  • Pranešimas
RP20-2415DF specifikacijos
Dalies numeris RP20-2415DF Gamintojas Seoul Semiconductor Inc.
apibūdinimas REGULATED DC/DC CONVERTER 20W 18 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80 pcs Duomenų lapas RP20-2415DF.pdf
Įtampa - darbo 20W Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas -15V Įtampa - 2 išėjimas 15V
Įtampa - įėjimas (maks.) 36V Įtampa - išjungimas (tipiškas) 18V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP20-F RoHS statusas Tube
Srauto srovė - žemas dažnis ITE (Commercial) Polarizacija 6-DIP Module
Išvesties konfigūracija 2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas RP20-2415DF Linijinis reglamentas 87%
funkcijos Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Funkcijos kaiščiai 667mA, 667mA
Išplėstas aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 667mA, 667mA 18V - 36V Input apibūdinimas REGULATED DC/DC CONVERTER 20W 18
Dabartinis - Breakover 1.6kV (1600V)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RP20-2415DAW/N
RP20-2415DAW/N
Gamintojai: RECOM Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Sandelyje: 1388 pcs
parsisiųsti: RP20-2415DAW/N.pdf
RFQ
RP20-2415DAW-HC
RP20-2415DAW-HC
Gamintojai: RECOM Power
Sandelyje: 1024 pcs
parsisiųsti: RP20-2415DAW-HC.pdf
RFQ
RP20-2415DF
RP20-2415DF
Sandelyje: 86 pcs
parsisiųsti:
RP20-2415DF/N-HC
RP20-2415DF/N-HC
parsisiųsti: RP20-2415DF/N-HC.pdf
RP20-2415DFR-HC
RP20-2415DFR-HC
parsisiųsti: RP20-2415DFR-HC.pdf
RP20-2415DFR
RP20-2415DFR
parsisiųsti: RP20-2415DFR.pdf
RP20-2415DF-HC
RP20-2415DF-HC
parsisiųsti: RP20-2415DF-HC.pdf
RP20-2415DAW/P-HC
RP20-2415DAW/P-HC
parsisiųsti: RP20-2415DAW/P-HC.pdf
RP20-2415DAW/P
RP20-2415DAW/P
parsisiųsti: RP20-2415DAW/P.pdf
RP20-2415DF/N
RP20-2415DF/N
parsisiųsti: RP20-2415DF/N.pdf
RP20-2415DAW/N-HC
RP20-2415DAW/N-HC
parsisiųsti: RP20-2415DAW/N-HC.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus