RP20-2415DAW/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP20-2415DAW/N-HC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RP20-2415DAW/N-HC
Gamintojas / Gamintojas: RECOM Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Duomenų lapai: RP20-2415DAW/N-HC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
RP20-2415DAW/N-HC specifikacijos
Dalies numeris RP20-2415DAW/N-HC Gamintojas RECOM Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER +/-15V 20W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1108 pcs Duomenų lapas RP20-2415DAW/N-HC.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -15V
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 1.6kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serija POWERLINE RP20-AW Galia (vatais) 20W
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 6-SIP Module
Kiti vardai 30002342
RP202415DAW/NHC
Darbinė temperatūra -40°C ~ 90°C
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Efektyvumas 90% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 677mA, 677mA 9V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 677mA, 677mA Valdymo funkcijos Enable, Active Low