TMMS-130-01-S-Q-FS
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
TMMS-130-01-S-Q-FS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMMS-130-01-S-Q-FS
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas 2MM QUAD ROW SHROUDED TERMINAL
Duomenų lapai: 1.TMMS-130-01-S-Q-FS.pdf2.TMMS-130-01-S-Q-FS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TMMS-130-01-S-Q-FS specifikacijos
Dalies numeris TMMS-130-01-S-Q-FS Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas 2MM QUAD ROW SHROUDED TERMINAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6488 pcs Duomenų lapas 1.TMMS-130-01-S-Q-FS.pdf2.TMMS-130-01-S-Q-FS.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija TMMS Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.079" (2.00mm)
Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm) Pakuotė Tube
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.302" (7.67mm) Kiti vardai SAM12992
TMMS-130-01-S-Q-FS-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 4
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 120
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Izoliacijos aukštis 0.299" (7.60mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 120 position 0.079" (2.00mm) Dabartinis įvertinimas -
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.113" (2.87mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.130" (3.30mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -