TMMS-130-01-F-Q-RA-FS
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
TMMS-130-01-F-Q-RA-FS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMMS-130-01-F-Q-RA-FS
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas CONN SHROUDED HEADR 120POS QUAD
Duomenų lapai: 1.TMMS-130-01-F-Q-RA-FS.pdf2.TMMS-130-01-F-Q-RA-FS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
TMMS-130-01-F-Q-RA-FS specifikacijos
Dalies numeris TMMS-130-01-F-Q-RA-FS Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas CONN SHROUDED HEADR 120POS QUAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7992 pcs Duomenų lapas 1.TMMS-130-01-F-Q-RA-FS.pdf2.TMMS-130-01-F-Q-RA-FS.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija TMMS Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.079" (2.00mm)
Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm) Pakuotė Tube
Bendrasis kontaktinis ilgis - Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 4 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 120 Montavimo tipas Through Hole, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Izoliacijos aukštis 0.475" (12.07mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 120 position 0.079" (2.00mm)
Dabartinis įvertinimas - Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.090" (2.29mm) Kontaktinis ilgis - poravimas 0.130" (3.30mm)