SSW-104-01-T-S
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
SSW-104-01-T-S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SSW-104-01-T-S
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCPT .100" 4POS SNGL TIN
Duomenų lapai: 1.SSW-104-01-T-S.pdf2.SSW-104-01-T-S.pdf3.SSW-104-01-T-S.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SSW-104-01-T-S specifikacijos
Dalies numeris SSW-104-01-T-S Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas CONN RCPT .100" 4POS SNGL TIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 141774 pcs Duomenų lapas 1.SSW-104-01-T-S.pdf2.SSW-104-01-T-S.pdf3.SSW-104-01-T-S.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Serija SSW
Atstumas tarp eilučių - poravimosi - Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai SAM1213-04
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 4
Montavimo tipas Through Hole Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Izoliacinė medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Izoliacijos aukštis 0.335" (8.51mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin Dabartinis įvertinimas 5.7A per Contact
Susisiekimo tipas Forked Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.104" (2.64mm)