SSW-104-01-T-P-LL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SSW-104-01-T-P-LL
  • Pranešimas
SSW-104-01-T-P-LL specifikacijos
Dalies numeris SSW-104-01-T-P-LL Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas .025 SOCKET STRIPS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 93862 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Kinked Pin, Solder
Stilius Board to Board or Cable Serija SSW
Atstumas tarp eilučių - poravimosi - Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Eilučių skaičius 1 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 4 Montavimo tipas Through Hole
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Izoliacijos aukštis 0.335" (8.51mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 4 Position Receptacle Connector Through Hole Dabartinis įvertinimas 5.7A per Contact
Susisiekimo tipas Forked Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.104" (2.64mm)