SSQ-104-01-F-S-LL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SSQ-104-01-F-S-LL
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas 2MM SOCKET STRIPS
  • Pranešimas
SSQ-104-01-F-S-LL specifikacijos
Dalies numeris SSQ-104-01-F-S-LL Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas 2MM SOCKET STRIPS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75829 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas 550VAC Nutraukimas Press-Fit, Solder
Stilius Board to Board or Cable Serija SSQ
Atstumas tarp eilučių - poravimosi - Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 1 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 4 Montavimo tipas Through Hole
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacijos aukštis 0.335" (8.51mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 4 Position Receptacle Connector Through Hole
Dabartinis įvertinimas 6.3A per Contact Susisiekimo tipas Forked
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.104" (2.64mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -