SSQ-104-01-F-P-LL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SSQ-104-01-F-P-LL
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas 2MM SOCKET STRIPS
  • Pranešimas
SSQ-104-01-F-P-LL specifikacijos
Dalies numeris SSQ-104-01-F-P-LL Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas 2MM SOCKET STRIPS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79770 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas 550VAC Nutraukimas Press-Fit, Solder
Stilius Board to Board or Cable Serija SSQ
Atstumas tarp eilučių - poravimosi - Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 1 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 4 Montavimo tipas Through Hole
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Izoliacijos aukštis 0.335" (8.51mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 4 Position Receptacle Connector Through Hole Dabartinis įvertinimas 6.3A per Contact
Susisiekimo tipas Forked Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.104" (2.64mm)