SNT-100-BK-T
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
SNT-100-BK-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SNT-100-BK-T
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas CONN SHUNT
Duomenų lapai: 1.SNT-100-BK-T.pdf2.SNT-100-BK-T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SNT-100-BK-T specifikacijos
Dalies numeris SNT-100-BK-T Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas CONN SHUNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 744815 pcs Duomenų lapas 1.SNT-100-BK-T.pdf2.SNT-100-BK-T.pdf
Įveskite Open Top Serija SNT
Pikis 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai SAM8860
SNT-100-BK-T-ND
Pozicijų arba kaiščių skaičius (tinklelis) 2 (1 x 2)
Aukštis 0.240" (6.10mm) Lytis Female Sockets
Išsamus aprašymas 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Open Top 0.100" (2.54mm) Tin Susisiekite su Finish Thickness -
Susisiekite su Finish Tin Spalva Black
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SNT-100-BL-H-H
SNT-100-BL-H-H
Gamintojai: Samtec, Inc.
apibūdinimas: SHUNT JUMPERS
Sandelyje: 81600 pcs
parsisiųsti:
RFQ
SNT-100-BK-H-H
SNT-100-BK-H-H
Gamintojai: Samtec, Inc.
apibūdinimas: CONN SHUNT 2POS