SNT-100-BK-G
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
SNT-100-BK-G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SNT-100-BK-G
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas CONN SHUNT 2POS
Duomenų lapai: 1.SNT-100-BK-G.pdf2.SNT-100-BK-G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SNT-100-BK-G specifikacijos
Dalies numeris SNT-100-BK-G Gamintojas Samtec, Inc.
apibūdinimas CONN SHUNT 2POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 395400 pcs Duomenų lapas 1.SNT-100-BK-G.pdf2.SNT-100-BK-G.pdf
Įveskite Open Top Serija SNT
Pikis 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai Q3590377A
SAM8858
SNT-100-BK-G-ND
Pozicijų arba kaiščių skaičius (tinklelis) 2 (1 x 2)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.240" (6.10mm)
Lytis Female Sockets Išsamus aprašymas 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Open Top 0.100" (2.54mm) Gold
Susisiekite su Finish Thickness 10.0µin (0.25µm) Susisiekite su Finish Gold
Spalva Black
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SNT-100-BL-T
SNT-100-BL-T
Gamintojai: Samtec, Inc.
apibūdinimas: SHUNT & JUMPERS
Sandelyje: 658120 pcs
parsisiųsti: SNT-100-BL-T.pdf
RFQ
SNT-100-BK-T-H
SNT-100-BK-T-H
Gamintojai: Samtec, Inc.
apibūdinimas: CONN SHUNT
Sandelyje: 672509 pcs
parsisiųsti: SNT-100-BK-T-H.pdf
RFQ
SNT-100-BK-G-H
SNT-100-BK-G-H
apibūdinimas: CONN SHUNT 2POS