HTSW-101-23-F-S
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HTSW-101-23-F-S
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas .025'' SQ. TERMINAL STRIPS
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
HTSW-101-23-F-S specifikacijos
Dalies numeris HTSW-101-23-F-S Gamintojas Samtec, Inc.
Galimas kiekis 399793 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Unshrouded
Serija HTSW Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas - Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.445" (11.30mm) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 1 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Izoliacijos aukštis 0.100" (2.54mm)
Izoliacijos spalva Natural Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 1 position Dabartinis įvertinimas Varies by Wire Gauge
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.115" (2.92mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.230" (5.84mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -