HTSW-101-23-F-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HTSW-101-23-F-D
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas .025'' SQ. TERMINAL STRIPS
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
HTSW-101-23-F-D specifikacijos
Dalies numeris HTSW-101-23-F-D Gamintojas Samtec, Inc.
Galimas kiekis 275800 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Unshrouded
Serija HTSW Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm)
Pikis - poravimas - Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.445" (11.30mm) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Eilučių skaičius 2 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Izoliacijos aukštis 0.100" (2.54mm)
Izoliacijos spalva Natural Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 2 position Dabartinis įvertinimas Varies by Wire Gauge
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.115" (2.92mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.230" (5.84mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -