BSE-080-01-H-D-A-TR
BSE-080-01-H-D-A-TR
Gamintojai: Samtec, Inc.
apibūdinimas: .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY
Sandelyje: 10029 pcs
parsisiųsti:
RFQ
BSE-080-01-F-D-TR
BSE-080-01-F-D-TR
Gamintojai: Samtec, Inc.
Sandelyje: 16947 pcs
parsisiųsti:
RFQ
BSE-080-01-F-D-FL
BSE-080-01-F-D-FL
BSE-080-01-L-D-A
BSE-080-01-L-D-A
parsisiųsti: BSE-080-01-L-D-A.pdf
BSE-080-01-H-D-A
BSE-080-01-H-D-A
BSE-080-01-F-D-A-TR
BSE-080-01-F-D-A-TR
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus