BSE-080-01-F-D-LC
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BSE-080-01-F-D-LC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BSE-080-01-F-D-LC
Gamintojas / Gamintojas: Samtec, Inc.
Prekės aprašymas .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
BSE-080-01-F-D-LC specifikacijos
Dalies numeris BSE-080-01-F-D-LC Gamintojas Samtec, Inc.
Galimas kiekis 12912 pcs Duomenų lapas
Serija BSE Pikis 0.031" (0.80mm)
Pakuotė Tray Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 160 Montavimo tipas Surface Mount
Mating Stacking Heights 5mm, 8mm Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.128" (3.25mm)
funkcijos Board Lock Išsamus aprašymas 160 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold