STPS2530CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS2530CG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: STPS2530CG
Gamintojas / Gamintojas: STMicroelectronics
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V D2PAK
Duomenų lapai: STPS2530CG.pdf
  • Pranešimas
STPS2530CG specifikacijos
Dalies numeris STPS2530CG Gamintojas STMicroelectronics
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V D2PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79923 pcs Duomenų lapas STPS2530CG.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 530mV @ 12.5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas D2PAK Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Veikimo temperatūra - jungtis 150°C (Max)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 30V 12.5A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 30V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 12.5A