STPS2150RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS2150RL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: STPS2150RL
Gamintojas / Gamintojas: STMicroelectronics
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 150V 2A DO15
Duomenų lapai: STPS2150RL.pdf
  • Pranešimas
STPS2150RL specifikacijos
Dalies numeris STPS2150RL Gamintojas STMicroelectronics
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 150V 2A DO15 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 400104 pcs Duomenų lapas STPS2150RL.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 820mV @ 2A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 150V
Tiekėjo prietaisų paketas DO-15 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-204AC, DO-15, Axial Veikimo temperatūra - jungtis 175°C (Max)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 150V 2A Through Hole DO-15 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1.5µA @ 150V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 2A Talpa @ Vr, F -