SMCJ26CHE3/57T
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMCJ26CHE3/57T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMCJ26CHE3/57T
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas TVS DIODE 26VWM 46.6VC SMC
Duomenų lapai: SMCJ26CHE3/57T.pdf
  • Pranešimas
SMCJ26CHE3/57T specifikacijos
Dalies numeris SMCJ26CHE3/57T Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
Galimas kiekis 3979 pcs Duomenų lapas SMCJ26CHE3/57T.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 28.9V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 26V Įtampa - suskirstymas DO-214AB (SMCJ)
Įveskite Zener Serija Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis Automotive
Maitinimo linijos apsauga 1500W (1.5kW) Maitinimas - piko impulsas 32.2A
Polarizacija DO-214AB, SMC Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas SMCJ26CHE3/57T apibūdinimas TVS DIODE 26VWM 46.6VC SMC
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 46.6V Talpa @ dažnumas -