SMCJ26E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMCJ26E3/TR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMCJ26E3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 26V 46.6V DO214AB
Duomenų lapai: SMCJ26E3/TR13.pdf
  • Pranešimas
SMCJ26E3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris SMCJ26E3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 26V 46.6V DO214AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 142975 pcs Duomenų lapas SMCJ26E3/TR13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 26V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 46.6V
Įtampa - suskirstymas (min) 28.9V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMCJ)
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 32.2A