SMAJ85A-E3/61
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMAJ85A-E3/61 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAJ85A-E3/61
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas TVS DIODE 85VWM 137VC SMA
Duomenų lapai: SMAJ85A-E3/61.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SMAJ85A-E3/61 specifikacijos
Dalies numeris SMAJ85A-E3/61 Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
Galimas kiekis 440715 pcs Duomenų lapas SMAJ85A-E3/61.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 94.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 85V Įtampa - suskirstymas DO-214AC (SMA)
Įveskite Zener Serija TransZorb®
RoHS statusas Digi-Reel® Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 300W Maitinimas - piko impulsas 2.2A
Polarizacija DO-214AC, SMA Kiti vardai SMAJ85A-E3/61GIDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 40 Weeks
Gamintojo kodas SMAJ85A-E3/61 apibūdinimas TVS DIODE 85VWM 137VC SMA
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 137V Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai No
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMAJ85A R3G
SMAJ85A R3G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 85V 137V DO214AC