SMAJ85A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ85A-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAJ85A-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 85V 137V SMA
Duomenų lapai: SMAJ85A-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SMAJ85A-13 specifikacijos
Dalies numeris SMAJ85A-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 85V 137V SMA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 210656 pcs Duomenų lapas SMAJ85A-13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 85V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 137V
Įtampa - suskirstymas (min) 94.4V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMA
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 400W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė DO-214AC, SMA Kiti vardai SMAJ85ADICT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 2.9A Talpa @ dažnumas -
Bazinės dalies numeris SMAJ85 Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMAJ85A-E3/61
SMAJ85A-E3/61
Gamintojai: Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas: TVS DIODE 85VWM 137VC SMA
Sandelyje: 440715 pcs
parsisiųsti: SMAJ85A-E3/61.pdf
RFQ
SMAJ85A-13
SMAJ85A-13
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: TVS DIODE 85V 137V SMA
Sandelyje: 210656 pcs
parsisiųsti: SMAJ85A-13.pdf
RFQ
SMAJ85A R3G
SMAJ85A R3G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 85V 137V DO214AC
parsisiųsti: SMAJ85A R3G.pdf
SMAJ85A M2G
SMAJ85A M2G
parsisiųsti: SMAJ85A M2G.pdf
SMAJ85A
SMAJ85A
Gamintojai: Bourns, Inc.
parsisiųsti: SMAJ85A.pdf
SMAJ85A-M3/61
SMAJ85A-M3/61
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
parsisiųsti: SMAJ85A-M3/61.pdf
SMAJ85-E3/5A
SMAJ85-E3/5A
apibūdinimas: TVS DIODE 85V 151V DO214AC
parsisiųsti: SMAJ85-E3/5A.pdf
SMAJ85A-13-F
SMAJ85A-13-F