PBT-RP160SN1SE0AMA0Z
SICKSICK
SICK
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBT-RP160SN1SE0AMA0Z
Gamintojas / Gamintojas: SICK
Prekės aprašymas SEN PRESS 0-160 PSI
Duomenų lapai:
Akcijų būklė 527 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 527 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PBT-RP160SN1SE0AMA0Z specifikacijos
Dalies numeris PBT-RP160SN1SE0AMA0Z Gamintojas SICK
apibūdinimas SEN PRESS 0-160 PSI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 527 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 8 V ~ 35 V Nutraukimo stilius Connector
Tiekėjo prietaisų paketas - Serija -
Slėgio tipas Gauge Uosto stilius Threaded
Uosto dydis Female - 1/4" (6.35mm) NPT Paketas / dėžutė Cylinder, Metal
Išvesties tipas Analog Current Išvestis 4 mA ~ 20 mA
Kiti vardai 6049015 Darbinė temperatūra -30°C ~ 100°C
Veikimo slėgis 160.0 PSI (1103 kPa) Maksimalus slėgis -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks funkcijos -
Išsamus aprašymas Pressure Sensor 160.0 PSI (1103 kPa) Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Cylinder, Metal Tikslumas ±1%