PBT-RP100SN1SS0VLC0Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBT-RP100SN1SS0VLC0Z
Gamintojas / Gamintojas: SICK
Prekės aprašymas SEN PRESS 0-100PSI
Duomenų lapai:
Akcijų būklė 521 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 521 pcs
  • Pranešimas
PBT-RP100SN1SS0VLC0Z specifikacijos
Dalies numeris PBT-RP100SN1SS0VLC0Z Gamintojas SICK
apibūdinimas SEN PRESS 0-100PSI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 521 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 8 V ~ 35 V Nutraukimo stilius Connector
Tiekėjo prietaisų paketas - Serija -
Slėgio tipas Gauge Uosto stilius Threaded
Uosto dydis Female - 1/4" (6.35mm) NPT Paketas / dėžutė Cylinder, Metal
Išvesties tipas Analog Voltage Išvestis 0 V ~ 10 V
Kiti vardai 6048997 Darbinė temperatūra 0°C ~ 80°C
Veikimo slėgis 100 PSI (689 kPa) Maksimalus slėgis -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks funkcijos -
Išsamus aprašymas Pressure Sensor 100 PSI (689 kPa) Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT 0 V ~ 10 V Cylinder, Metal Tikslumas ±1%