PBS-RP030SN1SS0BMA0Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBS-RP030SN1SS0BMA0Z
Gamintojas / Gamintojas: SICK
Prekės aprašymas SEN PRESS 0-30 PSI
Duomenų lapai:
Akcijų būklė 231 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 231 pcs
  • Pranešimas
PBS-RP030SN1SS0BMA0Z specifikacijos
Dalies numeris PBS-RP030SN1SS0BMA0Z Gamintojas SICK
apibūdinimas SEN PRESS 0-30 PSI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 231 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 15 V ~ 35 V Nutraukimo stilius Connector
Tiekėjo prietaisų paketas - Serija -
Slėgio tipas Gauge Uosto stilius Threaded
Uosto dydis Female - 1/4" (6.35mm) NPT Paketas / dėžutė Module
Išvesties tipas Analog Current, PNP Išvestis 4 mA ~ 20 mA
Kiti vardai 6052529 Darbinė temperatūra -20°C ~ 85°C
Veikimo slėgis 30 PSI (207 kPa) Maksimalus slėgis -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks funkcijos -
Išsamus aprašymas Pressure Sensor 30 PSI (207 kPa) Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Module Tikslumas ±1%