PBS-RP015SN1SS0NMA0Z
SICKSICK
SICK
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBS-RP015SN1SS0NMA0Z
Gamintojas / Gamintojas: SICK
Prekės aprašymas SEN PRESS 0-15 PSI
Duomenų lapai:
Akcijų būklė 250 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 250 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PBS-RP015SN1SS0NMA0Z specifikacijos
Dalies numeris PBS-RP015SN1SS0NMA0Z Gamintojas SICK
apibūdinimas SEN PRESS 0-15 PSI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 250 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 15 V ~ 35 V Nutraukimo stilius Connector
Tiekėjo prietaisų paketas - Serija -
Slėgio tipas Gauge Uosto stilius Threaded
Uosto dydis Female - 1/4" (6.35mm) NPT Paketas / dėžutė Module
Išvesties tipas Analog Current, PNP Išvestis 4 mA ~ 20 mA
Kiti vardai 6042364 Darbinė temperatūra -20°C ~ 85°C
Veikimo slėgis 15 PSI (103 kPa) Maksimalus slėgis -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks funkcijos -
Išsamus aprašymas Pressure Sensor 15 PSI (103 kPa) Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Module Tikslumas ±1%