OD1-B100H50U25
SICKSICK
SICK
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD1-B100H50U25
Gamintojas / Gamintojas: SICK
Prekės aprašymas SEN DISP SS 0-10V 1Q 5P M12 CABL
Duomenų lapai:
Akcijų būklė 95 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 95 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
OD1-B100H50U25 specifikacijos
Dalies numeris OD1-B100H50U25 Gamintojas SICK
apibūdinimas SEN DISP SS 0-10V 1Q 5P M12 CABL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 95 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 12 ~ 24VDC Vizualinis laukas (min.) -
Vizualinis laukas (maks.) - Įveskite 2D Laser Displacement Sensor
Nutraukimo stilius Cable with Connector Serija OD Mini
Jutiklio tipas - Nuskaitymo greitis -
Rezoliucija - Kiti vardai 6050519
Darbinė temperatūra -10°C ~ 40°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Šviesos šaltinis -
Instaliavimo atstumas 50.0mm ~ 150.0mm Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof