OD1-B100H50A15
SICKSICK
SICK
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OD1-B100H50A15
Gamintojas / Gamintojas: SICK
Prekės aprašymas SEN DISP 50-150MM SS RS485 5PINM
Duomenų lapai:
Akcijų būklė 69 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 69 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
OD1-B100H50A15 specifikacijos
Dalies numeris OD1-B100H50A15 Gamintojas SICK
apibūdinimas SEN DISP 50-150MM SS RS485 5PINM "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 69 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 12 ~ 24VDC Vizualinis laukas (min.) -
Vizualinis laukas (maks.) - Įveskite 2D Laser Displacement Sensor
Nutraukimo stilius Cable with Connector Serija OD Mini
Jutiklio tipas - Nuskaitymo greitis -
Rezoliucija - Kiti vardai 6054086
Darbinė temperatūra -10°C ~ 40°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Šviesos šaltinis -
Instaliavimo atstumas 50.0mm ~ 150.0mm Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof