SB1H90-E3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
SB1H90-E3/73 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SB1H90-E3/73
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 90V 1A DO204AL
Duomenų lapai: SB1H90-E3/73.pdf
  • Pranešimas
SB1H90-E3/73 specifikacijos
Dalies numeris SB1H90-E3/73 Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 90V 1A DO204AL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 719590 pcs Duomenų lapas SB1H90-E3/73.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) Schottky Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1A
Įtampa - suskirstymas DO-204AL (DO-41) Serija -
RoHS statusas Tape & Box (TB) Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Atsparumas @ Jei, F - Polarizacija DO-204AL, DO-41, Axial
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Gamintojo kodas SB1H90-E3/73
Išplėstas aprašymas Diode Schottky 90V 1A Through Hole DO-204AL (DO-41) Diodų konfigūracija 1µA @ 90V
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 90V 1A DO204AL Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 770mV @ 1A
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 90V Talpa @ Vr, F 175°C (Max)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SB190-T
SB190-T
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 90V 1A DO41
Sandelyje: 555557 pcs
parsisiųsti: SB190-T.pdf
RFQ
SB170-T
SB170-T
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 70V 1A DO41