SB1H100-E3/54
Vishay Semiconductor Diodes Division
SB1H100-E3/54 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SB1H100-E3/54
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO204AL
Duomenų lapai: SB1H100-E3/54.pdf
  • Pranešimas
SB1H100-E3/54 specifikacijos
Dalies numeris SB1H100-E3/54 Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO204AL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 698806 pcs Duomenų lapas SB1H100-E3/54.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) Schottky Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1A
Įtampa - suskirstymas DO-204AL (DO-41) Serija -
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Atsparumas @ Jei, F - Polarizacija DO-204AL, DO-41, Axial
Kiti vardai SB1H100-E3/54-ND
SB1H100E354
Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Gamintojo kodas SB1H100-E3/54 Išplėstas aprašymas Diode Schottky 100V 1A Through Hole DO-204AL (DO-41)
Diodų konfigūracija 1µA @ 100V apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO204AL
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 770mV @ 1A Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 100V
Talpa @ Vr, F 175°C (Max)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SB160TA
SB160TA
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 60V 1A DO41
Sandelyje: 1338454 pcs
parsisiųsti: SB160TA.pdf
RFQ
SB170-T
SB170-T
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 70V 1A DO41
Sandelyje: 507804 pcs
parsisiųsti: SB170-T.pdf
RFQ
SB190-T
SB190-T
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 90V 1A DO41
parsisiųsti: SB190-T.pdf
SB180E-G
SB180E-G
Gamintojai: Comchip Technology
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 80V 1A DO41
parsisiųsti: SB180E-G.pdf
SB180-T
SB180-T