UB10-1R5F1
RiedonRiedon
UB10-1R5F1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UB10-1R5F1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 1.5 OHM 7W 1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.UB10-1R5F1.pdf2.UB10-1R5F1.pdf
  • Pranešimas
UB10-1R5F1 specifikacijos
Dalies numeris UB10-1R5F1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 1.5 OHM 7W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 113504 pcs Duomenų lapas 1.UB10-1R5F1.pdf2.UB10-1R5F1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.311" Dia x 0.874" L (7.90mm x 22.20mm)
Serija UB Atsparumas 1.5 Ohms
Galia (vatais) 7W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 696-1701
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Terminacijų skaičius 2
Išsamus aprašymas 1.5 Ohms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Kompozicija Wirewound