UB10-0R5F1
RiedonRiedon
UB10-0R5F1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UB10-0R5F1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 0.5 OHM 7W 1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.UB10-0R5F1.pdf2.UB10-0R5F1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UB10-0R5F1 specifikacijos
Dalies numeris UB10-0R5F1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 0.5 OHM 7W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 96703 pcs Duomenų lapas 1.UB10-0R5F1.pdf2.UB10-0R5F1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.311" Dia x 0.874" L (7.90mm x 22.20mm)
Serija UB Atsparumas 500 mOhms
Galia (vatais) 7W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 696-1699
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Moisture Resistant, Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 500 mOhms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Kompozicija Wirewound