S5-0R024J8
RiedonRiedon
S5-0R024J8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S5-0R024J8
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 0.024 OHM 5% 4W 8230
Duomenų lapai: 1.S5-0R024J8.pdf2.S5-0R024J8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
S5-0R024J8 specifikacijos
Dalies numeris S5-0R024J8 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 0.024 OHM 5% 4W 8230 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55947 pcs Duomenų lapas 1.S5-0R024J8.pdf2.S5-0R024J8.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.819" L x 0.296" W (20.80mm x 7.50mm)
Serija S Atsparumas 24 mOhms
Galia (vatais) 4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8230 J-Lead Kiti vardai S-5 0.024 OHM 5%
S-5-0.024JTR
S-5-0.024JTR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.319" (8.10mm)
funkcijos Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 24 mOhms ±5% 4W Chip Resistor 8230 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound