S5-0R05F1
RiedonRiedon
S5-0R05F1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S5-0R05F1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 0.05 OHM 1% 4W 8230
Duomenų lapai: 1.S5-0R05F1.pdf2.S5-0R05F1.pdf
  • Pranešimas
S5-0R05F1 specifikacijos
Dalies numeris S5-0R05F1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 0.05 OHM 1% 4W 8230 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69752 pcs Duomenų lapas 1.S5-0R05F1.pdf2.S5-0R05F1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.819" L x 0.296" W (20.80mm x 7.50mm)
Serija S Atsparumas 50 mOhms
Galia (vatais) 4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8230 J-Lead Kiti vardai 696-1254-2
S-5 0.050 OHM 1%