S4-0R05J1
RiedonRiedon
S4-0R05J1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S4-0R05J1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 0.05 OHM 5% 2W 4525
Duomenų lapai: 1.S4-0R05J1.pdf2.S4-0R05J1.pdf
  • Pranešimas
S4-0R05J1 specifikacijos
Dalies numeris S4-0R05J1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 0.05 OHM 5% 2W 4525 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76021 pcs Duomenų lapas 1.S4-0R05J1.pdf2.S4-0R05J1.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm)
Serija S Atsparumas 50 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4525 J-Lead Kiti vardai S-4 0.050 OHM 5%
S-4-0.050JTR
S-4-0.050JTR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm)
funkcijos Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 50 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4525 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound