S4-0R05F1
RiedonRiedon
S4-0R05F1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S4-0R05F1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 0.05 OHM 1% 2W 4525
Duomenų lapai: 1.S4-0R05F1.pdf2.S4-0R05F1.pdf
  • Pranešimas
S4-0R05F1 specifikacijos
Dalies numeris S4-0R05F1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 0.05 OHM 1% 2W 4525 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 59294 pcs Duomenų lapas 1.S4-0R05F1.pdf2.S4-0R05F1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm)
Serija S Atsparumas 50 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4525 J-Lead Kiti vardai 696-1239-2
S-4 0.050 OHM 1%