S3-0R15F1
RiedonRiedon
S3-0R15F1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S3-0R15F1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 0.15 OHM 1% 3W 6327
Duomenų lapai: 1.S3-0R15F1.pdf2.S3-0R15F1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
S3-0R15F1 specifikacijos
Dalies numeris S3-0R15F1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 0.15 OHM 1% 3W 6327 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69106 pcs Duomenų lapas 1.S3-0R15F1.pdf2.S3-0R15F1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm)
Serija S Atsparumas 150 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6327 J-Lead Kiti vardai 696-1215-2
S-3 0.150 OHM 1%